Po Mszy Św. odbędzie się finał Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. ‘’ Św. Mikołaj w oczach dzieci’’ oraz zostaną ogłoszone wyniki. Na zakończenie uroczystości ku czci św. Mikołaja odbędzie się nadzwyczajny koncert. Zapraszamy serdecznie na koncert w 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II w ramach ogólnopolskiego autorskiego projektu Roberta Grudnia. Organizatorem wydarzenia jest Parafia pw. św. Mikołaja w Lublinie. Zmieniał Europę i świat, zwyciężył komunizm a Sejm RP - ogłaszając rok 2020 rokiem św. Jana Pawła II - nazwał go najważniejszym z Ojców Niepodległości Polski. W tym roku przypada setna rocznica narodzin papieża – Polaka. Jego pamięć uczci Koncert Papieski w kościele pw. św. Mikołaja w Lublinie. Koncert Papieski już w niedzielę 06 grudnia w Lublinie. Wystąpią: Alicja Węgorzewska i Maciej Miecznikowski – śpiew, Robert Grudzień – organy, fortepian. Podczas koncertu usłyszymy pieśni sakralne i patriotyczne oraz muzykę filmową. Na zakończenie koncertu zaplanowana jest wspólna modlitwa "Święty Boże" o ustanie pandemii koronawirusa z zapewnieniem Papieża Franciszka o modlitwie za organizatorów i uczestników uroczystości. 


Po Mszy Św. odbędzie się finał Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. ‘’ Św. Mikołaj w oczach dzieci’’  oraz zostaną ogłoszone wyniki.

Na zakończenie uroczystości ku czci św. Mikołaja odbędzie się nadzwyczajny koncert.

Zapraszamy serdecznie na koncert w 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II w ramach ogólnopolskiego autorskiego projektu Roberta Grudnia.

Organizatorem wydarzenia jest Parafia pw. św. Mikołaja w Lublinie.

Zmieniał Europę i świat, zwyciężył komunizm a Sejm RP - ogłaszając rok 2020 rokiem św. Jana Pawła II - nazwał go najważniejszym z Ojców Niepodległości Polski. W tym roku przypada setna rocznica narodzin papieża – Polaka. Jego pamięć uczci Koncert Papieski w kościele pw. św. Mikołaja w Lublinie.

Koncert Papieski już w niedzielę 06 grudnia w Lublinie. Wystąpią:
Alicja Węgorzewska i Maciej Miecznikowski – śpiew, Robert Grudzień –
organy, fortepian. Podczas koncertu usłyszymy pieśni sakralne i
patriotyczne oraz muzykę filmową. Na zakończenie koncertu zaplanowana
jest wspólna modlitwa "Święty Boże" o ustanie pandemii koronawirusa
z zapewnieniem Papieża Franciszka o modlitwie za organizatorów i uczestników uroczystości.